BİZKANDIRAYIZ

Kandıra adına yeni bir web sitesi oluşturduk. Amacımız Kandıra ‘nın tanıtımını yapmaya çalışmak.

Gerçekten çok fazlayız, gerçekten çok iyiyiz, gerçekten dünyanın en güzel coğrafyasında yaşamaktayız.

Bizim kasabamız dünyanın en güzel kasabası inancıyla bu web sitesini oluşturduk ve yayın hayatına başlangıç yapacağız.

Kasabamız tarihi ile denizi ile dağları ,tepeleri, köyleri ile insanımızın yumuşak başlı, alçakgönüllü ve yeniliğe açık oluşu ile, Cumhuriyetine ve ATATÜRK’ e olan bağlılığı ile bilimin ışığında varlığını sürdürmekte, sürdürecektir.

Burada tüm hemşehrilerimiz dilediğince yazılarını paylaşabilir. Bizler burada aynı zaman da birbirimizi daha iyi anlamaya çalışacağız . İnanıyorum ki kişiselleştirilmiş sorunlarını buraya taşımadan.

Kandıra denilince yüreği pırpır eden dünyanın dört bir yanındaki dostlarımız ,akrabalarımız, hatta Kandıra da görev yapmış ,yolu bir şekilde Kandıra’dan geçmiş olanlar burada daha sıcak bir duygu ile besleneceklerdir diye umuyorum. Mümkün olursa kendilerinden anıları ,yaşamları ve meslekleri ile ilgili paylaşımlarını bekleriz.

Facebook sosyal paylaşım sitesinde oluşturduğumuz ve örneğini Bizizmitiz grubundan aldığımız Bizkandırayız grubu ciddi anlamda arşiv oluşturdu. Bu arşivi daha anlamlı kılmak ve Kandıra ‘nın arşivini digital ortama taşımak tüm hemşerilerimizin desteği ile gerçekleşecektir.

Paylaşımını yapacağımız fotoğraflar sosyal paylaşım sitesinde paylaşılan fotoğraflar olacaktır.

Burada olmasını istemediğiniz fotoğraflar olursa lütfen bildirin kaldıralım.

Amacımız hiç bir kişi veya kurumu küçük düşürmek değildir. Aksine her insan ,her kurum özel bir değerdir inancı ile varız.

Hayırlı olması ümidi ile ……… Aygün AYNAGÖZ